سکوت !

 

   قدرت سکوت در خلاء است .سکوت فضايی پذيرا ست . فضای خالی

   مقدسی به وجود مياورد  روزنه ای که از آن می توانيد حقيقت درونگرايی

   قدرت  شفا وتحول را دريافت نماييد . درسکوت از کلمات فراتر ميرويد وبه

   معنويت می پيونديد . شکل را تغير می دهيد وبابی شکلی ارتباط برقرار

   می کنيد . سرشار از درکی صلح آميز می گرديد .

   سکوت مثل عبادت نيست . عبادت راهی برای هدايت احساسات وافکار

   است . تمرکز بخشيدن به آنها وفرستادنشان به سوی مبداء . سکوت

   يعنی گوش دادن / پذيرا شدن وبودن . يکی سعی دارد به مبداء برسد

   يا با او ارتباط بر قرار کند . ديگری  سکوت  به خود اجازه می دهدتا مبداء

   را در درون خود بشنود / تا با آن يکی شود . نيايش به سوی او جهت يافته

   است . در دعا شما فرستنده ايد ! اما در سکوت شما گيرنده هستيد !

   اگر همان قدر که مايليد با معنويت ارتباط نداريد وتا حد ممکن به روشهای

   سنتی عبادت کرده ايد / شايد بايد کمتر دعا بخوانيد وبيشتر گوش بدهيد

   شايد خدا منتظر فرصتی است تا با شما سخن گويد .اماتا به حال موفق 

   نشده است .

   سکوت گرداب قوی جريان عشق ودرکی که باعث حرکت روحتان به --

   سطوح جديد آگاهی می شود .

   از هر کجا که هستيد شروع کنيد وبگذاريد سکوت خود راهنمای شما

   باشد . سکوت شمارا به هر جايی که لازم است می برد .

   نقل از کتاب ( لحظه های ناب زندگی ) نوشته باربارا آنجليس  

 

 

/ 38 نظر / 163 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نرگس

سکوت تنها کتابیه که مولفش اندیشه صامت ما است من هم آپم

zita

سلام.بهترين و درسترين برداشت از جواب آقای خاتمی به آقای ازنار را شما کرديد.و کاملن در اين مورد با شما موافق هستم.چون با زبان کنايه و در يک جمله٫اقرار کرده که آزادی در خانه٫آری و دورويی در انظار عمومی هم آری.در ضمن از طرف من به دوست(با اجازه شما و اگر ایشان بپذیرند) بسيار ارجمندم سلام برسانيد.

erfan

سلام عليک.مخلصيم فاميل جان. ما خيلی مخلص شما هستيم بی تعارف .نوشته ی با حالی ! گذاشتی منم يه زمانی سکوت رو دوست داشتم ولی نمی دونم چی شد که خيلی بهش عادت کردم الان همه از دستم شکی هستن.(می گم فالميلی توی اين دنيای مجازی هم عالمی داره ها .نه؟)

محبت و زيبايي

سلام دوستم! چه نام زيبايی برای وبتان در نظر گرفته ايد... متن هم زيبا بود..حق با شماست سکوت لازم است اما ما آدمها هميشه سعی داريم از ان بگريزيم... دلتان پرمهر!

sara

سلام.مرسی که سر زدی .موفق باشی***سرسبزترين بهار تقديم توباد*** آواي خوش هزار تقديم تو باد *** گويند لحظه ايست روييدن عشق *** آن لحظه هزار بار تقديم تو باد

محمد

سلام.بسیار زیبا نوشتی. . .فکر کنم اولین باره میام اینجا خوشحال ميشم وجود گرمتو توی وبلاگم احساس کنم..شاد باشي. (آدما وقتی کسی بيش از حد ميخندد ميگويند ديوانه است وقتی ميگريد ميگويند عاشق است. اما من هم ميخندم وهم ميگريم تا بگويند عاشقه ديوونه است.)

سميرا

سکوت ، زبان ناگفته فرشته هاست ... سکوت ، سر درخشش آن چشمهاست که هنوز از آن نگاه کهنه مي سوزند...منم قبول دارم ... بعضي کلمات را نبايد خرج کرد باران ... بعضي چيز ها را نبايد فروخت..بايد برخی اوقات ساکت بود...متن زيبايی نوشتی . ايام به کام

يوسف

سلام . شما لاقل به من بگین چرا در این هنگامه سیاسی که يه عده دارن برای مملکت ما بی مهابا تلاش می کنن ! عده ديگه دست از پا درازتر نشستند و روزه سياسی ــ و شاید هم سکوت ــ گرفته اند ! ..

mehrdad

می نویسم مینویسم از تو تا تن کاغذ من جا دارد.. با تو از حادثه ها خواهم گفت گریه این گریه اگر بگذارد.. گریه این گریه اگر بگذارد با تو از روز ازل خواهم گفت. فتح معراج غزل کافی نیست باتو از اوج غزل خواهم گفت. مینوسم همه ی هق هق تنهایی را.. تا تو از هیچ به ارامش دریا برسی. تا تو در همهمه همراه سکوتم باشی .. به حریم خلوت عشق تو تنها برسی.. می نویسم مینویسم از تو تا تن کاغذ من جا دارد.. با تو از حادثه ها خواهم گفت گریه این گریه اگر بگذارد.. مینویسم همه ی با تو نبودن ها را. تا تو از خواب مرا به با تو بودن ببری. تا تو تکیه گاه امن خستگی هام باشی. تا مرا باز به دیدار خود من ببری.. می نویسم مینویسم از تو تا تن کاغذ من جا دارد.. با تو از حادثه ها خواهم گفت گریه این گریه اگر بگذارد